Елементи на градите Период Табела Алкали метални натриум на бели свеќи стакло миризливи темјан восок
Свеж

Елементи на градите Период Табела Алкали метални натриум на бели свеќи стакло миризливи темјан восок

DEN 415.84

Достапно.

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи. Класификација : миризлива свеќа. Карактеристики : - Незастапена пакет со свеќи изработено од висококвалитетен восок, чист памучен фитил за да се спречи капнување и брзо време на топење. Гласаните свеќи имаат памучни фитили за да се овозможи чисти свеќи за горење без чад.; - Овие се убави за додавање на декоративен допир на декор на секоја просторија. Совршено за секојдневна употреба, свадба, настани, ароматерапија, бањата, реики, медитација, поставување бања. Материјал : Изработено од премија восок (слатка миризлива османтус). Количина на пакет : 2 x миризлива свеќа. Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчен висина : 4 см / 1,6 инчидиаметар : 5 см / 2 инчикласификација : миризлива свеќа : - неценети пакувања со свеќи изработени од висококвалитетен восок, чист памучен фитил за спречување на капење и брзо време на топење. Гласаните свеќи имаат памучни фитили за да се овозможи чисти свеќи за горење без чад. Perfect for everyday use, wedding, events, aromatherapy,Spa, Reiki, Meditation, Bathroom setting.Material : Made from premium wax (sweet-scented osmanthus) Package Quantity : 2 x Scented Candle Keywords : Incense,Chemistry, Candles,Elements, Wax, Науката, стаклото, металите, Gasesdiy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Детали

Избор на клиенти