Случај за паметни телефони Vangoddy Neoprene за паметни телефони - Пакување на мало - Сина
Свеж

Случај за паметни телефони Vangoddy Neoprene за паметни телефони - Пакување на мало - Сина

DEN 111.52

Достапно.

Направени со високо квалитетни материјали. Го одржува вашиот уред безбеден од пот, вода, гребнатини, итн. Телефонот е вграден во неговата калап за сопствена форма. Чувствителни на допир за лесна пристапност до карактеристиките на вашиот телефон. Совршено за секоја пригода. Внатре обложени со дополнителен слој на пластика за подобрена отпорност на вода и пот. Додаден клуч џеб во задниот дел. Компатибилен MP3 и или какви било телефони во рамките на димензиите : 5,25 x 2,75 инчи. Должина на раката : 11,5 за 22 инчи за удобен и безбеден зафат. Направени со високо квалитетни материјали. Го одржува вашиот уред безбеден од пот, вода, гребнатини, итн. Телефонот е вграден во неговата калап за сопствена форма. Чувствителни на допир за лесна пристапност до карактеристиките на вашиот телефон. Совршено за секоја пригода. Внатре обложени со дополнителен слој на пластика за подобрена отпорност на вода и пот. Додаден клуч џеб во задниот дел. Компатибилен MP3 и или какви било телефони во рамките на димензиите : 5,25 x 2,75 инчи. Должина на раката : 11,5 за 22 инчи за удобен и безбеден зафат. Оваа изведба сино вандоди тренингот на тренингот безбедно го носи вашиот паметен телефон или MP3 уред додека сте во бегство. Се одликува со голем џеб за складирање со мазна проucирна заштитна обвивка што е чувствителна на допир, за лесна достапност до карактеристиките на вашиот телефон или уред. Опремена со дополнително поставување на вода и материјал за отфрлање на пот, овој џеб е сигурен дека ќе го задржи вашиот уред-силно безбеден и привлечен! Може да држи уреди до 5,25 x 2,75 инчи во димензија. Што се однесува до надворешноста на групата, таа е составена од лента за прицврстување што обезбедува должина на рака од 11,5 за 22 инчи за удобен и безбеден зафат. Дизајнирано да одговара на секоја рака, таа е опремена со обрач што овозможува јамка на жици за уво-пушка или слушалки за безбедно држење додека трчате. За ваша погодност, ќе најдете и дополнителен џеб за клучеви во задниот дел на групата. Овој оригинален дизајн на Вангоди е направен за да биде во чекор со активен животен стил. Користете го додека работите во теретана, на отворено или едноставно прошетка.

Детали

Избор на клиенти