Исландско знаме печ извезено апликација железо на шиење на исландски национален амблем
Свеж

Исландско знаме печ извезено апликација железо на шиење на исландски национален амблем

DEN 0.33

Достапно.

Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Пеглани закрпи нема да излезат. Мерки ширина од 3,5 инчи високи 2,5 инчи. 100% целосно вез. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. DIY за 15 секунди! Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе!. Пакет : 1 парчиња извезена лепенка спакувана во торба за доказ за влага. Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Пеглани закрпи нема да излезат. Мерки ширина од 3,5 инчи високи 2,5 инчи. 100% целосно вез. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. DIY за 15 секунди! Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе!. Пакет : 1 парчиња извезена лепенка спакувана во торба за доказ за влага. Embtao Patchembroidery е еден вид уметност. Тао е уметност на рамнотежа помеѓу дизајнот, технологијата, квалитетот и деталите. Embtao е врвна везена лепенка. Ембао лепенката може да биде железо или да шие на која било облека. Поддршката има лепак за заптивка на топлина. Многу е лесно да се пегла на облеката. Лепак е безбеден и нетоксичен. Во меѓувреме, има добри перформанси за миење. Пегланите закрпи нема да излезат. Само 15 секунди, можете да го имате вашиот специјален DIY Graver со емтао лепенка. Пакет : 1 парчиња извезена лепенка спакувана во торба за доказ за влага.

Детали

Избор на клиенти