Kloriz 2 пакет розово лале за лале убаво цвеќе извезено железо на закрпи Подарок за Денот на мајката
Свеж

Kloriz 2 пакет розово лале за лале убаво цвеќе извезено железо на закрпи Подарок за Денот на мајката

DEN 2.33

Достапно.

Големина : Ве молиме, упатете се на слики. Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина. Оваа лепенка може да биде железо или да шие на која било облека. Лесно : Идеално за украсување на вашата медицинска сестра облека, здолниште, фармерки, капи, торби, јакни и кошули. Пакување : спакувани 2 парчиња закрпи. Подароци за Денот на мајката, пријатели, девојче, жена. Прекрасна цветна значка.

Детали

Избор на клиенти