Сунекс 9813 3-Парче Собереш Алатка Во Собата
Свеж

Сунекс 9813 3-Парче Собереш Алатка Во Собата

DEN 759.04

Достапно.

Флексибилните краеви се наведнуваат до саканите агли за да овозможат брзо отстранување на стегите за завртки. Екстра долгите шахти со должина од 24 Инчи со целосна флексибилност овозможуваат пристап до оние тешко достапни области. 1/4-Инчен Битен Приклучок Возачот ги прифаќа сите стандардни битови. 1/4-Инчен Драјвер За Приклучоци може да се користи со сите 1/4-Инчни приклучоци и битни приклучоци. Алатката за подигање може да се користи како канџа или магнет за да се овозможат лесни пребарувања во тешко достапни области. 1/4-Инчен Двигател На Битови и 1/4-Инчен Драјвер за Приклучоци и 2 за 1 магнетна алатка за подигање со канџи. Екстра долгите шахти со должина од 24 Инчи со целосна флексибилност овозможуваат пристап до оние тешко достапни области.

Детали

Избор на клиенти