Бр7 Останете Совршени Неверојатни Очи Молив-Кафеава
Свеж

Бр7 Останете Совршени Неверојатни Очи Молив-Кафеава

DEN 3.33

Достапно.

Бр7 Останете Совршен Молив За Очи - овој производ има свиленкаста, мазна текстура која лесно се лизга и трае како водоотпорен молив за очи до 12 часа. Лизгање На Мазни И Чисти-Престојот во линиите никогаш не бил поедноставен Со Совршениот Ајлајнер На Но7. Мазната текстура на овој водоотпорен црн молив за очи лесно се лизга, што го прави прецизниот изглед ветре. Трае до 12 Часа-за разлика од некои течни облоги, овој молив за очи е добар до 12 часа водоотпорен пигмент. Спарете ја оваа лесна постава со водоотпорна шминка за смели очи и изглед на лицето. Достапен во 5 Нијанси - овој молив за очи е достапен во 5 задебелени нијанси за да можете да ги надградите моливите за ајлајнер со цела низа шарени сорти. Прецизен Апликатор За Врв На Молив-Бр7 водоотпорни моливи за очи и облоги за очи за жени имаат прецизен врв за мазна и усовршувачка апликација. Бр 7 Останете Совршен Молив За Очи има свиленкаста, мазна текстура која без напор се лизга и трае до 12 часа. Не7 моливи за очи се достапни во 5 задебелени нијанси. Мазна текстура, се лизга полесно од повеќето ајлајнери и моливи за очи до 12 часа долго носење, водоотпорен врв За Пигментен Молив За непречена примена Достапен во 5 нијанси—достапен како стандарден црн лагер.

Детали

Избор на клиенти