Адидас Машки дизајнирани 2 шорцеви за лого на потези
Свеж

Адидас Машки дизајнирани 2 шорцеви за лого на потези

DEN 1.33

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Адидас шорцеви дизајнирани за интензивни сесии, направени со рециклирани материјали. Еластична половината со цртеж. Aeroready што апсорбира влага. Странични џебови. Од одење на патеки до скокање сквотови, овие шорцеви за обука за мажи се направени за движење. Aeroready ја апсорбира влагата за да ве сува. Безобразниот знак на спортско лого на ногата ја одржува во фокусот Спорт ДНК во фокусот.

Детали

Избор на клиенти