Под оклоп, женски меридијански шорцеви за велосипеди
Свеж

Под оклоп, женски меридијански шорцеви за велосипеди

DEN 723.20

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Машинско миење под мисијата на оклопот е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Тоа значи дека сè што е под оклоп прави производи, облека и додатоци производи -всушност прави нешто. Без разлика дали станува збор за маица што ве одржува кул или чевли што работат со природното движење на стапалото за да ве пролета напред. Сè ве прави подобро. Под оклоп. Мека и затегната перформанси плетена ткаенина дава поддршка и трајна удобност.Материјални фитили пот и се суши навистина брзо.4-насочен конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Направете ги сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации.

Детали

Избор на клиенти