Шорцеви со високи половини со спандекс под двонасочното исечено исечено влечење шорцеви од половината
Свеж

Шорцеви со високи половини со спандекс под двонасочното исечено исечено влечење шорцеви од половината

DEN 630.72

Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на влечење. 【Квалитетен материјал】 Овие јога -шорцеви со мека ткаенина од месарка им овозможуваат на пантолоните да се вклопат совршено на телото, апсорбираат пот и дишење. 【Удобни и дишење】 Шорцеви за велосипеди Womenените обезбедуваат утеха во текот на денот. Јога шорцеви за жени, исто така, брзо ја оддалечува потта, ја одржува вашата кожа сува, давајќи ви поприроден опсег на движење и максимална удобност. 【Контрола на висока половината и стомакот】 Еластичниот опсег со висока половината ви овозможува подобра контрола на стомакот, истакнување на совршената линија на телото и да ве прави повеќе секси за време на вежбањето. 【Погодно за повеќето прилики】 Шорцевите за вежбање се совршени за трчање фитнес велосипедизам одење џогирање јога или друга фитнес, исто така е ваш прв избор за летно секојдневно носење со резервоар или друга врвна облека, летна улична облека. 【Гаранција】 жени спортски шорцеви бродови во рок од 48 часа, 5-16 работни дена испорака, гаранција на производителот 100 дена од датумот на купување. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Biker Shorts for Women with Pockets High Waist Yoga Shorts Tummy Control, Stretchy Workout Shorts for Athletic Running Pantaloncini da motociclista da donna con tasche Pantaloncini da yoga a alta Controllo della pancia, Pantaloncini da allenamento elasticizzati per la corsa atletica Pantalones cortos de motociclista mujer con bolsillos Pantalones Cortos de Yoga de Cintura Alta Control de Barriga, Pantalones Cortos de intrenamiento elásticos correr Atlético Short De Motard Pour Femme Avec Poches, Taille Haute, Contrelu Du Ventre, Short D'Entra Inement Extensible Pour la Sport. Biker-Shorts für Frauen mit Taschen, hohe Taille, Yoga-Shorts, Bauchkontrolle, dehnbare Trainings-Shorts für sportliches Laufen Shorts Rothar do Mhná le Pócaí Shorts Yoga Ard-Walth Rialú bolg, Gearróga Sínte Aclaíochta le haghaidh Rith Lúthchleas Bikershort voor dames met zakken Yogashort met hoge taille Buikcontrole, rekbare trainingsshort voor atletisch hardlopen Size chart : Size : S Waist : 64cm/25.20'' Hip : 94cm/37.01'' Length : 35cm/13.78''Size : M Waist : 68cm/26.77'' Hip : 98cm/38.58 '' Должина : 36cm/14.17''Size : L половината : 72cm/28.35 '' Hip : 102cm/40.16 '' Должина : 37cm/14.57''size : xl половината : 76cm/29.92 'Hip : 106cm/ 41.73 '' Должина : 38cm/14.96''Size : 2xl половината : 80cm/31.50 '' Hip : 110cm/43.31 '' Должина : 39cm/15.35''size : 3xl половината : 84cm/33.07 '' Копче : 114cm/44.88 ' 'Должина : 40см/15.75''size : 4xl половината : 88cm/34.65' 'Hip : 118cm/46.46' 'Должина : 41cm/16.14'Size : 5xl половината : 92cm/36.22' 'Hip : 122cm/48.03' 'должина на должината на должината на должината : 42см/16,54 ''.

Детали

Избор на клиенти