Tasc Performance Recess 7 Неисполнети шорцеви морнарички камо 2xl 7
Свеж

Tasc Performance Recess 7 Неисполнети шорцеви морнарички камо 2xl 7

DEN 2.33

Достапно.

Увезени. Извршете ги вашите фитнес цели со леснотија носење на TASC перформансите од 7 "нелицирани шорцеви. Својства за влага и брзо сушење нудат целодневна удобност. Опуштено вклопување. Еластична лента за половината. Две џебови од предната рака. Увезени. Извршете ги вашите фитнес цели со леснотија носење TASC перформанси Вдлабнати 7 "Необјавени шорцеви. Карактеристики на влага и брзо сушење нудат целодневна удобност. Опуштено вклопување. Еластична лента за половината. Две џебови од предната рака. Извршете ги вашите фитнес цели со леснотија носење на TASC перформансите од 7 "Неисполнети шорцеви. Својства за влага и брзо сушење нудат целодневна удобност. Опуштено вклопување. Еластична лента за половината. Две џебови од предната рака. Стил на пуловер. 90% полиестер, 10% еластан . Машинско миење, суво суво.

Детали

Избор на клиенти