IЦА СПОРТ ШОРЦЕВИ IV
Свеж

IЦА СПОРТ ШОРЦЕВИ IV

DEN 1.67

Достапно.

70% Памук, 30% Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на врвка. Машки Дуксер, Еластичен и влечен појас, Редовно вклопување, контрастен раб, ВА печатење на полите, Странични џебови, Кратка должина : 17 инчи, Материјал : плетена изведба. Машки Дуксер, Еластичен и влечен појас, Редовно вклопување, контрастен раб, ВА печатење на полите, Странични џебови, Кратка должина : 17 инчи, Материјал : плетена изведба. ПОДГОТВЕНИ ЗА ТРЕНИНЗИ ИЛИ САМО ЛЕЖЕЊЕ НАОКОЛУ, СПОРТСКИОТ КРАТОК IV НОСИ МИНИМАЛЕН СТИЛ И ЧИСТИ ЗАВРШЕТОЦИ. ОВИЕ МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ВЕЖБАЊЕ ИМААТ УДОБНА ТКАЕНИНА ОД ПАМУЧНА / ПОЛИЕСТЕРСКА МЕШАВИНА И ИЗВЛЕКУВАЊЕ ЗА ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ. КОНТРАСТНИТЕ ЦЕВКИ НА НОГАТА И БРЕНДИРАЊЕТО НА VA ДОДАВААТ СУПТИЛЕН СТИЛ.

Детали

Избор на клиенти