Loodgao Девојки девојки со цврста боја високи половини атлетски шорцеви танцуваат плен шорцеви балетски гимнастика момчиња долна облека
Свеж

Loodgao Девојки девојки со цврста боја високи половини атлетски шорцеви танцуваат плен шорцеви балетски гимнастика момчиња долна

DEN 0.33

Достапно.

100% полиестер. Еластично затворање. Детски девојки широки еластични ленти од половината, кои се одвиваат од странични спортски шорцеви. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Чиста боја, широка еластична лента за половината, шуплива страна, истегнат спортски шорцеви. Направено од полиестерски материјал, добар истегнат, мек и удобно за носење. Совршено за салата, јога, модерен танц, обука, трчање, возење велосипед, тренингот, итн. половината | - Должина - - 4 | - 4 години- - | - 18.1 ''/46cm - | - 7.5 ''/19cm- - 6 | - 6 години | - 19,7 ''/50см - | - 7,9 ''/20см- - 8 - -| - 8 години | - 21.7 ''/55cm - | - 8.5 ''/21,5 см - 10 - | 10 години | - 23.6 ''/60cm - | 8.9 ''/ 22,5 см - 12 - | 12 години | - 25,6 ''/65см - | - 9.4 ''/24cm- - 14 - | 14 години | - 27,6 ''/70см- -| - 9,8 ''/25см-.

Детали

Избор на клиенти