Quenteen женски летни летни пот -шорцеви Атлетски салата за атлетски салата лабава пешачење за трчање џогерски шорцеви со џебови
Свеж

Quenteen женски летни летни пот -шорцеви Атлетски салата за атлетски салата лабава пешачење за трчање џогерски шорцеви со џебови

DEN 3.00

Достапно.

Материјал-мека и ткаенина за дишење, секојдневните најважни работи Бермуда кратки е исто толку удобно и за тоа што е пријатно дома. 35% памук, 5% спандекс. Како да Натпревар-Лесен натпревар со маици/врвни култури/спортски градник/врвот на резервоарот/пулвер за изглед на слободно време. Дизајн на половината-Еластична половината со влечење е најудобната состојба за линијата на половината на секоја личност, можете да ја направите лентата за половината затегната или да се олабави за да го прилагоди удобното вклопување. Боја : Армија зелена големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината. Апсолутно ќе биде омилен во вашата гардероба за дневнички години. Наклоните странични џебови се доволно длабоки за телефон и други најважни работи. Дизајн на џебови од дебитантски шорцеви-Соодветни две наклони од странични џебови се доволно длабоки за телефон и други најважни работи. Овие шорцеви во Бермуда се многу погодни за сите жени. Овие лабави од лабава јога на половината ги тенки нозете додека сè уште се удобни. Како да се совпаднете-лесен натпревар со маици/врвни култури/спортски градник/врвот на резервоарот/пулвер за изглед на слободно време. Дизајн на половината-еластична половината со влечење е најудобната состојба за половината на секоја личност, можете да направите лента за половината да се затегне или олабави за да се прилагоди удобните вклопувања. Прилики-Квинтејни салон шорцеви се погодни за обични дневни/канцелариски/улични облеки/шетање низ куќата/патувањето/јога/џогер/пешачење за какви било други активисти на отворено, совршено носење на дневна за пролет/лето/есен сезона.Два длабоки џебови се погодни за носење лични предмети : телефони, клучеви и картички итн. Лабава фитинг дното на дното-7 "инсејмски шорцеви, должина на коленото, не се возат. 60%полиестер, 35%памук, 5%спандекс. Директно лабави вклопувачки нозе и 7 "долги инсејми за да се спречи размавта на бутовите. Одлично е да ги ослободите рацете. Апсолутно тоа ќе биде омилен во вашата гардероба за дневна облека. Материјал-мека и ткаенина за дишење, секојдневните најважни работи Бермуда кратки е исто толку удобно и околу колку што е пријатно во дома. „Шорцевите за инсејм, должината на коленото, не се возат.

Детали

Избор на клиенти