КОТРАСЕН МАНСКИ 3/4 КАПРИСКИ ЈОГГЕР СОСТОЈБИ ПО КОНЕ КАПРИ ДОЛГИ СОДРИНИ СО ПОВЕЕ
Свеж

КОТРАСЕН МАНСКИ 3/4 КАПРИСКИ ЈОГГЕР СОСТОЈБИ ПО КОНЕ КАПРИ ДОЛГИ СОДРИНИ СО ПОВЕЕ

DEN 399.68

Достапно.

100% памук. Затворање на влечење. Материјал : Памук и полиестер и спандекс. Шорцеви од Капри : Тенок се вклопуваат со високи половини долги џогерски шорцеви. Дизајн : Еластична половината + еластични манжетни + затворање на влечење. Ockебови : Шорцеви од џогер со два џебови за патенти за да ги задржите вашите работи и еден заден џеб. Совршено за : салата, џогирање, обука, боди -билдинг, трчање, активности на отворено и секојдневно носење. -Слим одговара на тренинг тренинг капри џогери за мажи. -Каприни панталони со ребрести манжетни за голем број на движење. -Активно ја фаќа влагата подалеку од кожата, ве одржува суво и удобно. -Војт, дише, материјал за дишење на влага ве одржува ладно и суво во текот на целиот ден додека вежбате. -Добор избор за обични и спортови како вежбање во теретана, обука, одење, трчање, пешачење, одмор, фудбалска игра.

Детали

Избор на клиенти