Сакам срцев дуксер за црни деца во Италија
Свеж

Сакам срцев дуксер за црни деца во Италија

DEN 367.84

Достапно.

Слоган : Јас го сакам срцето Италија. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Слоган : Јас го сакам срцето Италија. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Црната детска џемпер со бел слоган : „Го сакам срцето Италија“. Овошје на џемпери за деца на разбој, 280gsm. Ткаенината е преостана за да се обезбеди намалено намалување и вклучува прицврстено зашивање на вратот и игла за уредност и јачина.

Детали

Избор на клиенти