Dofaoo sweetshirt за жени со екипаж на екипаж со долги ракави, обични врвови на туники што треба да ги носат со хеланки
Свеж

Dofaoo sweetshirt за жени со екипаж на екипаж со долги ракави, обични врвови на туники што треба да ги носат со хеланки

DEN 1.33

Достапно.

Полиестер, спандекс, руно. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 90% полиестер+10% спандекс, мека ткаенина од руно го прави овој врвови на пуловер удобен за да го носи и да ве одржува топло во ладни денови. Карактеристики : Цврсти џемпери во боја на екипажот, X шевови под деколте, кошули со долги ракави со странични поделени полите, истегнати манжетни и моден стил. Одличен додаток на есенската гардероба. Натпревар : Обичните туники за жените да носат со хеланки, фармерки или џемпери - едноставни, но шармантни - пар со ѓердан, шамија, чизми или високи потпетици ќе бидат совршен изглед. Повод : лабава вклопувачка џемпери за жени е погоден за секојдневен живот, дом, работа, канцеларија, отворено, датира, празник, патување и какви било прилики. Одличен Божиќен подарок за вашите семејства и пријатели. Внимание : Проверете ја табелата со големина на Dofaoo Пред да купите, табелата со големина не е наша. Измијте ја раката/машината во нежно со ладна вода, висат да се исушат или да се исушат, без белило, ниско железо доколку е потребно, измијте со слична боја. Полиестер, спандекс, руно. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 90% полиестер+10% спандекс, мека ткаенина од руно го прави овој врвови на пуловер удобен за да го носи и да ве одржува топло во ладни денови. Карактеристики : Цврсти џемпери во боја на екипажот, X шевови под деколте, кошули со долги ракави со странични поделени полите, истегнати манжетни и моден стил. Одличен додаток на есенската гардероба. Натпревар : Обичните туники за жените да носат со хеланки, фармерки или џемпери - едноставни, но шармантни - пар со ѓердан, шамија, чизми или високи потпетици ќе бидат совршен изглед. Повод : лабава вклопувачка џемпери за жени е погоден за секојдневен живот, дом, работа, канцеларија, отворено, датира, празник, патување и какви било прилики. Одличен Божиќен подарок за вашите семејства и пријатели. Внимание : Проверете ја табелата со големина на Dofaoo Пред да купите, табелата со големина не е наша. Измијте ја раката/машината во нежно со ладна вода, висат да се исушат или да се исушат, без белило, ниско железо доколку е потребно, измијте со слична боја.

Детали

Избор на клиенти