Панкооклуб аниме манга пекошка худи -машка машка машка врвови со долги ракави, џудувач на џудувач на дуксерот
Свеж

Панкооклуб аниме манга пекошка худи -машка машка машка врвови со долги ракави, џудувач на џудувач на дуксерот

DEN 1.00

Достапно.

100% полиестер. Еластично затворање. Полиестер.Допл целосна полиестерска ткаенина, чувствувајте се удобно, висока еластичност. Предни кенгур џебови за секојдневни артикли и еластични ленти околу манжетните за подобро вклопување. Целосно печатење, истакнете ја младинската личност. Со капа и низа со џеб од кенгур на предната страна. Еластичните ленти се вградени во полите на манжетната. Совршено за секојдневно носење, лежење, патување, домашно носење, итн., Совршено за пролет, есен и зима. Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме се од себе за да го решиме за вас. Може да се мие со рака или со машина, не се впива долго време, не бели бели, а температурата на растворот за перење не може да надмине 45o C. Податоците за оваа големина се мерат под облеката поставена рамна, како резултат на различни методи за мерење, нормално е грешката да биде во рамките на 2-4 см.

Детали

Избор на клиенти