Championенски женски моќност Худи, преголема руно худи за жени
Свеж

Championенски женски моќност Худи, преголема руно худи за жени

DEN 463.20

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 50% полиестер, 50% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Преголемо- удобно и пространо за малку дополнителна просторија за wiggle. Изгледа одлично со хулахопки или хеланки!. Иконски C- Едноставно в лого што го прави овој џемпер за сите жени. Деталите - манжетни со ребра и лента за половината го зголемуваат изгледот Плус, џебот од Канга и аспираторот со памук обезбедуваат дополнителна топлина. Деталите - манжетни со ребра и лента за половината го зголемуваат изгледот Плус, џебот од Канга и аспираторот со памук обезбедуваат дополнителна топлина. Направено до последно- дополнително зашивање гарантира дека ќе ја имате оваа маичка долго време. Inseam - 28 -инчен должина на предното тело. Лесна грижа - фрлете го право во мијалник на денот на алиштата!. Потребно ви е нешто удобен, симпатична и пространа? Кажете здраво на Powerblend Fleece Преголемата женска худи од Шампион, апсолутен плакарот што мора да го има. Супер-меката мешавина од памук во САД е една работа; Сепак, квалитетот на шампионот не застанува тука. Плус, можете да ја фрлите оваа качулка во миење на денот на алиштата, нема проблем! Манжетните со ребрести и лентата за половината го зголемуваат изгледот додека додавате долговечност, ќе ја имате оваа маичка долго време. Худината со памук е во прилог во поладните месеци, плус доволно е пространа што можете да фрлите на неколку слоеви под дополнителна топлина!.

Детали

Избор на клиенти