Под оклоп девојки оклопни руно сјајни худи
Свеж

Под оклоп девојки оклопни руно сјајни худи

DEN 0.33

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Оклопното руно е лесна, дише и истегната за топлина што сè уште ви овозможува да се движите. Мекиот внатрешен слој стапици топлина за да ве задржи топло и удобно. Преден кенгур џеб. Armor Fleece® е лесен, дише и истегнат за топлина што сè уште ви овозможува да се движите. Мекиот внатрешен слој стапици топлина за да ве задржи топло и удобно. Преден кенгур џеб. 100% полиестер.

Детали

Избор на клиенти