Bmisegm женски маици памучни букви печати блузи од маици со вратот со кратки ракави опуштена летна кошула
Свеж

Bmisegm женски маици памучни букви печати блузи од маици со вратот со кратки ракави опуштена летна кошула

DEN 1478.40

Достапно.

83% полиестер, 17% памук. Увезени. Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : Туника, маички, памучна кошула, стандардна кошула со должина, кошула со врат, маици, кошула со мото, кошула со опуштена фитла, кошула со стандардна должина, влечење на кошула, летна кошула, обична кошула, кошула со краток ракав, кошула, кошула за кратки ракави, кошула, кошула со краток ракав, кошула, кошула со краток ракав, кошула, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, кошула со краток ракав, . Материјал : Полиестер памук, удобен. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. Долги телесни маички тенок маица активна облека за жени долги ракави Туника туника јули четврто лето култури за жени формална зимска облека за жени женски култури врвни маици за сонце за жени црна маица боксерски маички за жени кои трендираат облека за женски женски облеки за Ноќта на вештерките Трчање елек априлска блуза маица памучна газа блуза дедо маички loveубов кошула топла работна облека за жени рефлексивни трчање елек облека жени маичка, смешна. Информации за производот : Име на стилот : кошула, туника, маица Стари публика : женска сезона : Стилски стил : О-Врклен должина : Краток ракав на ракави : Мотол должина : Стандарден стил на животна должина : Casce Size Chart : Size : S Bust : 96cm/37,80 '' Рамо : 44см /17.32 '' Sleeve : 17.5cm/6.89 '' Должина : 63cm/24.80 '' Големина : M Bust : 100cm/39.37 '' Рамо : 45cm/17.72 '' ракав : 18cm/7.09 '' Должина : 65cm/25.59 '' Големина : L Bust : 104cm/40.94 '' Рамо : 46cm/18.11 '' 'Ракав : 18.5cm/7.28' 'Должина : 67cm/26.38' 'Големина : XL биста : 108cm/42.52' '' РЕДЕР : 47cm/18.50 '' Ракав : 19cm/7.48 '' Должина : 69cm/27.17 '' Големина : xxl биста : 114cm/44.88 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 19.5cm/7.68 '' Должина : 71cm/27,95 ''.

Детали

Избор на клиенти