Под оклопна женска не-лимска јакна „Добсон“ со качулка
Свеж

Под оклопна женска не-лимска јакна „Добсон“ со качулка

DEN 1.67

Достапно.

100% најлон. Затворање на патент. Опремена : Следна до кожа без стискање. УА технологијата за невреме ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Меко, но издржливо 2-слојско руно со четкан грб. Аспиратор за прилагодување со 3 панели. Семињата на принцезата создаваат потенок, повеќе рационализирана силуета.

Детали

Избор на клиенти