Шамија со шамија на шамија на хиџаби, марама за везови, завиткани муслимански шалчиња шифон хиџаб шамија шал појас за појас
Свеж

Шамија со шамија на шамија на хиџаби, марама за везови, завиткани муслимански шалчиња шифон хиџаб шамија шал појас за појас

DEN 177.60

Достапно.

100% шифон. Увезени. Машинско миење. Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см. Тоа е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријател и соработници. 1 парчиња сјајни жени долга шамија на мекиот градиент на мекиот градиент Елегантен дизајн, можете да носите на многу начини, можете да ја ставите торбата кога ви треба во секое време. Количина : 1 парчиња. Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е истиот прикажан на сликите. Големина : 170-65cmquantity : 1pchight and Masei T е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријател и соработници за дизајн, можете да носите на многу начини, можете да ја ставите торбата Кога ви треба во кое било време 1pc сјај, жените со долга гласовна шамија мека градиент стил Pashmina wrap shawl stolealal димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 cm.100% сосема нов и висок квалитет. Посебниот дизајн ќе ве направи да изгледате уникатен материјал : Париз предиво.

Детали

Избор на клиенти