Фанко Поп Ѕвезда Војни: Клон Војни-Анакин Скајвокер Колекционерска Фигура, Повеќебојна
Свеж

Фанко Поп Ѕвезда Војни: Клон Војни-Анакин Скајвокер Колекционерска Фигура, Повеќебојна

DEN 3.33

Достапно.

Од Клон Војни, Анакин Скајвокер, како стилизиран ПОП винил Од Фанко!. Стилизирани штандови за колекционерство високи 3, инчи, совршени за секој обожавател На Клон Војни!. Соберат и прикажување на сите клон Војни фигури Од Фанко!. Фанко поп! е добитник на наградата играчка на годината и избор на народи за 2017 година. Од Клон Војни, Анакин Скајвокер, како стилизиран поп винил Од Фанко! слика стои 3 3/4 инчи и доаѓа во прозорец дисплеј кутија. Проверете ги другите Војни на Клоновите фигури Од Фанко! собери ги сите!.

Детали

Избор на клиенти