Didiseaon Детска вештерка метла за Ноќта на вештерките вештерки вештерка метла Фестивал на духови козмеј метла реквизит вештерка летачка метла за додатоци за костуми ?
Свеж

Didiseaon Детска вештерка метла за Ноќта на вештерките вештерки вештерка метла Фестивал на духови козмеј метла реквизит вештерка

DEN 2.67

Достапно.

Материјал и големина : Реквизит на вештерки метла направен од пластичен и газа материјал, светлина во тежина и преносни, мерките се одобри 40.87x9.82x9.82inch. Добра изработка : Рачката на метла е мазна и лесна, може да се расклопи, се состои од два дела, можете да ја прилагодите должината флексибилно според вашите барања. Прекрасен изглед : Со дизајн на лак во метла, изгледа многу шик и симпатично, што ќе дизајнираат деца, живописни слики, го прави попривлечен за луѓето. Применливи прилики : Оваа вештерка метла е полна со елементи на Ноќта на вештерките, празнична атмосфера на Ноќта на вештерките, карневалот, тематските забави, шоуто, костумите, итн. Убав подарок : добар избор како подарок за другите кога доаѓаат Ноќта на вештерките, можете да ги користите како подароци За да им подарите на вашите пријатели или членови на семејството, тие се совршени избори за занаети за Ноќта на вештерките. Материјал и големина : Реквизит на вештерки метла направен од пластичен и газа материјал, светлина во тежина и преносни, мерките се одобри 40.87x9.82x9.82inch. Добра изработка : Рачката на метла е мазна и лесна, може да се расклопи, се состои од два дела, можете да ја прилагодите должината флексибилно според вашите барања. Прекрасен изглед : Со дизајн на лак во метла, изгледа многу шик и симпатично, што ќе дизајнираат деца, живописни слики, го прави попривлечен за луѓето. Применливи прилики : Оваа вештерка метла е полна со елементи на Ноќта на вештерките, празнична атмосфера на Ноќта на вештерките, карневалот, тематските забави, шоуто, костумите, итн. Убав подарок : добар избор како подарок за другите кога доаѓаат Ноќта на вештерките, можете да ги користите како подароци За да им подарите на вашите пријатели или членови на семејството, тие се совршени избори за занаети за Ноќта на вештерките. Карактеристики- боја : виолетова.- Материјал : пластика и крпа.- Големина : 40.87x9.82x9.82inch. Пакет, вклучувајќи 1 х Ноќта на вештерките за вештерки.

Детали

Избор на клиенти