Адаптер Guy-Tech 12V AC/DC за Polycom Eagleeye IV 4 MPTZ-10 MPTZ10 Eagleeye III 3 MPTZ-9 MPTZ9 PN 1624-08283-001 Видео конференција на камерата Eagle Eye 1624-66057-001 MPTZ-11 MPTZ11 12VDC напојување
Свеж

Адаптер Guy-Tech 12V AC/DC за Polycom Eagleeye IV 4 MPTZ-10 MPTZ10 Eagleeye III 3 MPTZ-9 MPTZ9 PN 1624-08283-001 Видео конференција

DEN 143.84

Достапно.

Влез : 100 V - 240 V ширум светот. Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална. Заштита на излез на напон, преку струја за заштита на излезот. Заштита на излез на краток спој. Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Пакет Вклучи & Забелешка : 1 x полнач за адаптер, ве молиме проверете дали ќе го изберете вистинскиот адаптер пред да нарачате. Влез : 100 V - 240 V ширум светот. Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална. Заштита на излез на напон, преку струја за заштита на излезот. Заштита на излез на краток спој. Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Пакет Вклучи & Забелешка : 1 x полнач за адаптер, ве молиме проверете дали ќе го изберете вистинскиот адаптер пред да нарачате. Зошто го избирам? -Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно е да се земе некаде висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија, ниска треска и без бучава при целосен работен век-заштита на вашиот уред : преку заштита на напон, преку содржина за заштита на топлина Пакет : 1 x полнач.

Детали

Избор на клиенти