Лабот Микроскоп Паметен Телефон Камера Адаптер Објектив за 30мм Окуларот Цевка Со Вграден Во Широк Поле 10х Окуларот
Свеж

Лабот Микроскоп Паметен Телефон Камера Адаптер Објектив за 30мм Окуларот Цевка Со Вграден Во Широк Поле 10х Окуларот

DEN 910.40

Достапно.

Само Објективот. Потребна е работа заедно со кутија за паметни телефони што може да се најде во нашата продавница. Вграден окулар од 30 мм. Се вклопува во речиси секој сложен, флуоресцентен и дисекциски микроскоп бидејќи повеќето микроскопи имаат окулари од 30 мм. Контактирајте не ако сте збунети околу големината на цевката на окуларот на вашиот микроскоп. Кажете ни го вашиот модел на микроскоп и ние ќе го обезбедиме адаптерот со окуларот кој совршено се вклопува во вашиот микроскоп. 3Д-печатена рамка. За печатење на овој производ се користат ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН 3Д печатач и издржлив материјал за да можеме да им служиме на клиентите со паметни телефони од различни модели.

Детали

Избор на клиенти