Руна - дексиу-Нордиски Штанд За Мешање Јајца лусиекас Борд Народна Свадба Девојка 29360022&нбсп;
Свеж

Руна - дексиу-Нордиски Штанд За Мешање Јајца лусиекас Борд Народна Свадба Девојка 29360022&нбсп;

DEN 1.67

Достапно.

Големина На Производот : Прибл. Дијаметар : 1,8 инчи (4,5 см), 2,8 инчи (7 см);. Тежина : 0.08. Материјал : Дрво : . 23 (0,08 кг); Земја На Потекло : Кина. рачно насликани, така што може да има неправилности во бојата и фини дамки. Може да има индивидуални разлики, штракаат и помали гребнатини.

Детали

Избор на клиенти