листови Voile-hnormandie.org

Havefun метална бакарна фолија од месинг фолија од бакарен лист за метал за занаетчиски занает, правење, лесен за облик и флексибилна
Свеж
Havefun метална бакарна фолија од месинг фолија од бакарен лист за метал за занаетчиски занает, правење, лесен за облик и флексибилна
Достапно.
Проценките:
DEN 484.16

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Умки месинг плоча бакар лим Виолетова бакарна лента метална плоча за бакарни листови тенки за DIY занаети рачно изработен материјал
Свеж
Умки месинг плоча бакар лим Виолетова бакарна лента метална плоча за бакарни листови тенки за DIY занаети рачно изработен материјал
Достапно.
Проценките:
DEN 1.00

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства за обработка Бакарниот ли�

Лист од пена, 48 l, 48 w, 1/4 , црно
Свеж
Лист од пена, 48 L, 48 W, 1/4 , црно
Достапно.
Проценките:
DEN 1225.76

Должина пена : 48 во, ставка пена : лист од пена, материјал : полиетилен Должина пена : 48 во, ставка пена : л

Лист Скк, 24 ин. W, 48 in. L, 0.236 in. T T.
Свеж
Лист Скк, 24 ин. W, 48 In. L, 0.236 In. T T.
Достапно.
Проценките:
DEN 0.67

Цена за : Секоја должина : 48 "Јачина на затегнување : 9000 psi Ширина : 24" Тип на материјал : Толеранција на шири